Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
Menu
kategorie
Knihy
Neumann, David; Brázdová, Ludmila; Picková, Klára - Flexibilní léčba diabetes mellitus 1. typu

Neumann, David; Brázdová, Ludmila; Picková, Klára - Flexibilní léčba diabetes mellitus 1. typu

0% (0 hodnocení)
Jazyk: český
Počet stran: 80
Rok vydání: 2017
Vazba / Podoba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Sortiment:
Nakladatelství: MLADÁ FRONTA, a.s.
78 Kč (3.2 €)
katalogové číslo: 0251566
EAN: 9788020443724
e-shop:
Vydavatel:MLADÁ FRONTA, a.s.
cena bez DPH:71 Kč (2.9 €)
cena vč. DPH:78 Kč (3.2 €)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Publikace shrnuje zkušenosti s léčbou diabetes mellitus 1. typu, která výjimečným způsobem ovlivňuje životy našich pacientů.

Flexibilní režimy, tedy přiblížení léčby reálnému životu, znamená u většiny z nich pokles glykovaného hemoglobinu o 6-11 mmol/mol během 6 měsíců. Postupy vychází z programu DAFNE, ale terapeutická edukace je adaptovaná pro prostředí dosažitelné ambulantní péče v ČR. Flexibilní režimy tak, jak jim rozumíme a máme je vyzkoušené, doporučují zachovat časy jídel, ale namísto pevného množství jídla a inzulinu umožňují jíst podle potřeby, s předepsaným množstvím inzulinu na gramy nebo výměnné jednotky jídla. Zadáním je předložit čtenáři text, který flexibilní léčbu jednoduše strukturuje pro použití inzulinových per i inzulinových pump, rozvrhne postupy edukace, aby byly zvládnuté v reálném čase ambulance i na začátku, než lékař nebo lékařka sám nebo sama získá zkušenost s novou léčbou. Pacientům tím nabídne nový obzor v jejich léčbě.

V publikaci věnujeme pozornost co nejlepšímu využití možností inzulinů a inzulinových pump, a to samotných i ve spojení s moderními technologiemi monitorování pomocí glukometrů a glukózových senzorů.

Jazykčeský
Rok vydání2017
AutorNeumann, David; Brázdová, Ludmila; Picková, Klára
Vazba / PodobaBrožovaná bez přebalu lesklá
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze